Join the flyHigher Program

Hi my name is and my email is .
I work in and + . for and would like to join the program!

The password I would like to login with is

Umbrella Icon

PLATFORMA BEZPIECZEŃSTWA W CHMURZE ZAPEWNIAJĄCA PIERWSZĄ LINIĘ OBRONY PRZED ZAGROŻENIAMI Z INTERNETU

Ingram Micro przedstawia: Cisco Umbrella

Cisco Umbrella to rozwiązanie dostarczane w chmurze, zapewniające klientom skuteczną platformę bezpieczeństwa, która odpowiada za wczesne powstrzymywanie ataków za pośrednictwem phishingu i złośliwego oprogramowania, szybsze identyfikowanie już zainfekowanych urządzeń oraz zapobieganie eksfiltracji danych.

Rozwiązanie Cisco Umbrella wykorzystuje infrastrukturę Internetu do blokowania złośliwych adresów, zanim zostanie nawiązane połączenie. Zapewniając bezpieczeństwo w chmurze, system nie tylko oszczędza pieniądze klientów, ale także stanowi gwarancję skuteczniejszego zabezpieczenia.

PROSTE

KONFIGURACJA

Rozwiązanie oparte na chmurze, niewymagające instalowania sprzętu ani ręcznej aktualizacji oprogramowania.
PROSTE

ZARZĄDZANIE

Ochrona wszystkich urządzeń w sieci, lokalizacji biur i użytkowników mobilnych w ciągu kilku minut.
PROSTE

UTRZYMANIE

Interfejs oparty na przeglądarce zapewnia szybkie i efektywne bieżące zarządzanie.
Globalna infrastruktura Cisco obsługuje dziennie ponad 100 miliardów zapytań w Internecie, a silnik bezpieczeństwa stale analizuje dane, co pozwala ustalić, gdzie są przygotowywane ataki, nawet jeszcze przed uderzeniem w pierwszą ofiarę.

Korzyści dla klientów:

 • Korzyść 1

  Do powstrzymywania zagrożeń ze wszystkich portów i protokołów rozwiązanie Cisco Umbrella wykorzystuje system DNS, podstawowy komponent infrastruktury internetowej.
 • Korzyść 2

  Zamiast przeprowadzać cały ruch internetowy przez serwer pośredniczący, Cisco Umbrella zapewnia skuteczną ochronę bez zmniejszania wydajności.
 • Korzyść 3

  Nawet jeśli urządzenia zostaną zainfekowane w inny sposób, Cisco Umbrella uniemożliwia połączenie z serwerami, z których pochodzi atak.
 • Korzyść 4

  Cisco Umbrella analizuje dane w celu identyfikacji schematów, wykrywania anomalii i tworzenia modeli na potrzeby przewidywania, czy domena lub adres IP mogą być niebezpieczne, tak aby automatycznie korelować dane i blokować ataki.
 • Korzyść 5

  Dzięki wykorzystaniu wyników reputacji adresów URL i plików od Cisco Talos i Cisco AMP w celu blokowania szkodliwej zawartości codziennie dostępna jest analiza milionów próbek złośliwego oprogramowania i wielu terabajtów danych.
 • Korzyść 6

  Istnieje możliwość wdrożenia skutecznych zabezpieczeń bez komplikowania operacji, tak aby uzyskać ochronę wszystkich urządzeń sieciowych.
 • Korzyść 7

  Ochrona laptopów jest możliwa przy wyłączonym VPN w oparciu o lekkie klienty mobilne Cisco Umbrella lub wbudowane rozwiązanie Cisco AnyConnect.
 • Korzyść 8

  Pulpit umożliwia zarówno centralne, jak i lokalne zarządzanie oraz raportowanie.

Ingram Micro ułatwia sprzedaż rozwiązania Cisco Umbrella!

Przegląd produktu
Cisco Umbrella w prostych słowach!
DOWNLOAD
At A Glance
Find out about the Key Benefits of the Cisco Umbrella Solution.
DOWNLOAD
dCLOUD
Pozwól klientom w pełni poznać zalety rozwiązania Cisco Umbrella za pośrednictwem dCLOUD.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
;